SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO MIESZKANIOWA

Lokalizacja

Osiedle „Duet” jest zlokalizowane na warszawskiej Zielonej Białołęce, w rejonie ul. Głębockiej, u zbiegu ul. Podwójnej i Magicznej. Dwa 4-piętrowe budynki obejmują 82 lokale mieszkalne dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 31 m2 do 59 m2.

Ostatnie piętro każdego z budynków jest wycofane w stosunku do niższych kondygnacji na całym obwodzie, a do zlokalizowanych na nim mieszkań przynależą duże tarasy. W parterach budynków zlokalizowane są miejsca postojowe.

Lokalizacja osiedla zapewnia dobry dojazd do centrum Warszawy, tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane jest centrum handlowe Czerwona Torebka, a nieco dalej – C.H. Atrium Targówek z  Multikinem oraz P.H. Targówek, IKEA i M1.

W promieniu 200 m od osiedla znajduje się państwowa szkoła podstawowa z oddziałami przedszkolnymi, przy której działa filia Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz przedszkole z oddziałami żłobka. W podobnej odległości znajduje się Magiczny Park, w którym na powierzchni 2,7 ha, w otoczeniu zieleni, znajdą się m.in. plac zabaw, skatepark, siłownia plenerowa, wielofunkcyjne boisko oraz zakątek edukacyjny zaprojektowany we współpracy z Państwowym Muzeum Etnograficznym, a w okresie letnim odbywają się seanse filmowe.

Budowę Osiedla Duet rozpoczęto w dniu 23.10.2015 r. Obecnie realizowane są prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynków.

Bliższe informacje na temat możliwość zakupu mieszkań uzyskają Państwo u pracowników Zespołu ds. Członkowskich i Sprzedaży,

tel. 22 669 71 30; 22 669 06 11