SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO MIESZKANIOWA

O nas

 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa WARDOM powstała w Warszawie w 1981 roku.
W okresie ponad 30 lat istnienia wybudowaliśmy 86 budynków mieszkalnych w zabudowie wolnostojącej i osiedlowej w 5-ciu  dzielnicach Warszawy: Bielany, Wola, Bemowo, Żoliborz, Tarchomin. W obiektach tych znajduje się 3214 lokali mieszkalnych, 96 lokali użytkowych oraz 1740 miejsc postojowych w 38  garażach podziemnych i boksach garażowych wybudowanych dla członków Sp-ni oraz 333 lokale mieszkalne,19 lokali użytkowych i 370 miejsc postojowych w 8  garażach podziemnych wybudowanych w systemie deweloperskim.
Wszystkie budynki zarządzane są przez Spółdzielnię w tym 6 wspólnot mieszkaniowych.
Dbamy o to, aby nasze osiedla były nie tylko otoczone zielenią ale również funkcjonalne dla mieszkańców. Nie brakuje na nich dobrze wyposażonych placów zabaw dla dzieci, boisk dla młodzieży, miejsc do rekreacji i wypoczynku.
Bazując na zdobytym doświadczeniu dokładamy starań, aby wznoszone przez nas budynki charakteryzowały się wyjątkową architekturą, nowoczesnymi technologiami, funkcjonalnymi rozwiązaniami oraz dobrą jakością. Gwarantujemy pewne zabezpieczenie finansowe inwestycji, utrzymanie stałej ceny oraz terminowe wybudowanie oferowanych mieszkań. Szczególną uwagę przywiązujemy do optymalizacji kosztów budowy, jak również kosztów eksploatacji.
Naszą dewizą jest:
• rzetelność realizowanych obiektów
• profesjonalna obsługa interesantów
• racjonalne gospodarowanie i zarządzanie

Spółdzielnia systematycznie realizuje kolejne inwestycje oraz czyni starania w celu pozyskiwania nowych terenów do budowy.
Trzon kadry, w tym również Zarząd Spółdzielni, stanowi zespół pracowników zatrudnionych od początku jej istnienia.
Dotychczas osiągnięte rezultaty pracy Spółdzielnia zawdzięcza m.in. dobremu i konstruktywnemu współdziałaniu wszystkich jej organów tj.: Rady Nadzorczej i Rad Osiedli z Zarządem.