SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO MIESZKANIOWA

Praca - ogłoszenia

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa WARDOM

poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. Rozliczeń

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie indywidualnych rozliczeń wody i centralnego ogrzewania;
  • wprowadzanie i uaktualnianie stanów wodomierzy, liczników i podzielników oraz rejestrowanie wymian urządzeń pomiarowych;
  • comiesięczne wystawienie faktur dla najemców lokali usługowych, miejsc postojowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych i innych;
  • współpraca z innymi działami Spółdzielni w zakresie rozliczeń mediów oraz zwieranych umów najmu;
  • współpraca z firmami dokonującymi odczytów wodomierzy, liczników i podzielników;
  • sporządzanie wydruków, sprawozdań i analiz dotyczących zużycia mediów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie o kierunku ekonomicznym;
  • doświadczenie w rozliczaniu mediów w spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnocie;
  • umiejętność redagowania pism;
  • znajomość oprogramowania firmy PROXIMA mile widziana.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat;
  • stabilność zatrudnienia;
  • dofinansowanie do wypoczynku.