SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO MIESZKANIOWA

Wykończenie pod klucz

Deer_design_logo_250x250.png

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Programy wykończeniowe wnętrz DEER DESIGN to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata.

W ramach wszystkich tych programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych, które dzielą się na 4 standardy podstawowe.

Programy to tylko rama, na której się opieramy. Projekt zawsze powstaje indywidualnie i możliwe są wszelkie zmiany materiałowe.

W ramach programu „pod klucz” Klient otrzymuje paczkę projektów, wizualizacje, materiały wykończeniowe, nadzór i wykonanie prac budowalnych, usługę dekoracji oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać meble na wymiar.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksowe programy aranżacji „pod klucz”, które dzielą się na 4 standardy, a ich ceny kształtują się następująco:

  • Cena programu SMART life to 690 zł brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania.

Katalog do pobrania pod linkiem http://deerdesign.pl/wp-content/uploads/2017/01/2_SMART_life_DEER_DESIGN.pdf

  • Cena programu MODERN life, to 990 zł brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania.

Katalog do pobrania pod linkiem http://deerdesign.pl/wp-content/uploads/2017/01/3_MODERN_life_DEER_DESIGN.pdf  

  • Cena programu HIGH life to 1490 zł brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania.

Katalog do pobrania pod linkiem http://deerdesign.pl/wp- content/uploads/2017/01/4_HIGH_life_DEER_DESIGN.pdf

DODATKOWO KAŻDY KLIENT SBM WARDOM MOŻE SKORZYSTAĆ Z DARMOWEJ PORADY ARCHITEKTA WNĘTRZ!

KONTAKT

+48 883 555 647
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SHOWROOM - ul. Twarda 64, 00-818 Warszawa