SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO MIESZKANIOWA

Lokalizacja

Osiedle „Duet” to nowoczesny kompleks budynków wielorodzinnych zlokalizowanych na warszawskiej Zielonej Białołęce, w rejonie ul.Głębockiej, u zbiegu ul. Podwójnej i Magicznej                            

Usytuowanie osiedla zapewnia dobry dojazd do metra i centrum Warszawy, tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy (linie: E-9, E-7, 120, 527, 732).

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane jest centrum handlowe Czerwona Torebka, a nieco dalej – C.H. Atrium Targówek z  Multikinem oraz P.H. Targówek, IKEA i M1.

W promieniu 200 m od osiedla znajduje się państwowa szkoła podstawowa z oddziałami przedszkolnymi, przy której realizowana jest filia Białołęckiego Ośrodka Kultury, a w 2016 r. planowana jest budowa przedszkola z oddziałami żłobka przy ul. Jesiennych Liści.

W podobnej odległości znajduje się Magiczny Park, w którym na powierzchni 2,7 ha, w otoczeniu zieleni, znajdą się m.in. plac zabaw, skatepark, siłownia plenerowa, wielofunkcyjne boisko oraz zakątek edukacyjny zaprojektowany we współpracy z Państwowym Muzeum Etnograficznym, a w okresie letnim odbywają się seanse filmowe.